HISENSE 75'' H75B7510 Brilliant Smart UHD TV outlet
Šifra: 16750
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • A
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 75" (189cm)
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Rezolucija:
      • 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Osvežavanje:
      • 2.300Hz
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350cdm²
    • Video
      • Formati:
      • Video signal:
      • NTSC, PAL, SECAM
      • Digitalni signal:
      • Analog, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
    • Audio
      • Formati:
      • AAC, eAAC+, FLAC, MIDI, MP3, WAV, WMV
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W
      • Tehnologije:
      • Dolby Audio, Dolby Digital Plus, DTS
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Antenski:
      • 1x F tip, 1x RF tip
      • HDMI ulaz:
      • 4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • CI+1.4, RJ-45 (Ethernet LAN)
    • Dodatne funkcije
      • Bluetooth™:
      • Da
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth™, Wi-Fi Direct
      • Ostalo:
      • Quad Core procesor
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Siva
      • Dimenzije:
      • 1.676mm x 965mm x 77mm
      • Masa:
      • 25.3kg
      • Pakovanje:
      • Daljinski upravljač
      • Montiranje na zid:
      • VESA 400mm x 300mm
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Nedostatak, Servisirano
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • A
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina ekrana:
      • 75" (189cm)
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Rezolucija:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Osvežavanje:
      • 2.300Hz
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350cdm²
    • Video
      • Video signal:
      • NTSC, PAL, SECAM
      • Digitalni signal:
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W
      • Tehnologije:
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Antenski:
      • 1x F tip, 1x RF tip
      • HDMI ulaz:
      • 4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • CI+1.4, RJ-45 (Ethernet LAN)
    • Dodatne funkcije
      • Bluetooth™:
      • Wi-Fi™:
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth™, Wi-Fi Direct
      • Ostalo:
      • Quad Core procesor
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Siva
      • Dimenzije:
      • 1.676mm x 965mm x 77mm
      • Masa:
      • 25.3kg
      • Pakovanje:
      • Daljinski upravljač
      • Montiranje na zid:
      • VESA 400mm x 300mm