HISENSE 65'' H65A7100F Smart Ultra HD TV G outlet
Šifra: 2696
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Ostalo:
      • HDR10, HLG, Quad Core Procesor, Smanjivanje MPEG šuma
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 412 cm
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Veličina ekrana:
      • 65 inča (165cm)
    • Video
      • Video signal:
      • H.264, HEVCH.265, MPEG2, MPEG4, VC1, VP9
      • Digitalni signal:
      • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
      • Tehnologije:
      • Image Noise Reduction
      • Formati:
      • 3GP, AVI, BMP, FLV, GIF, JPEG, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, MPO, OGM, VOB, WebM, WMA, WMV
    • Audio
      • Formati:
      • MP2, MP3, WMA, WMV
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
      • Tehnologije:
      • Dolby Audio, DTS, DTS Studio Sound, Equalizer, NICAM Stereo
    • Priključci Slotovi
      • Antenski:
      • 2x RF tip
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Audio izlaz:
      • 1x SPDIF
      • Ostali priključci Slotovi:
      • AV Composite In, CI +, RJ-45 (Ethernet LAN)
      • HDMI ulaz:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 2x USB 2.0
    • Dodatne funkcije
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U
      • Opis bežične veze:
      • Wi-Fi 11 IEEE 802.11bgn 2.4G
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Podržane tehnologije:
      • Parental Control
      • Bluetooth™:
      • Da
      • Dodatne funkcije:
      • Anyview Cast, Anyview Stream, VIDAA U3
      • Aplikacije:
      • Amazon Prime Video, HbbTV, Netflix, Rakuten TV, YouTube
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 1.448mm x 834mm x 810mm
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Servisirano
      • Masa:
      • 17kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Ostalo:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Već od 412 cm
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Uglovi gledanja:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Veličina ekrana:
      • 65 inča (165cm)
    • Video
      • Video signal:
      • Digitalni signal:
      • Image Noise Reduction
    • Audio
      • MP2, MP3, WMA, WMV
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
    • Priključci Slotovi
      • Antenski:
      • 2x RF tip
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Audio izlaz:
      • 1x SPDIF
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDMI ulaz:
      • Ukupno USB priključaka:
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U
      • Opis bežične veze:
      • Wi-Fi 11 IEEE 802.11bgn 2.4G
      • Wi-Fi™:
      • Podržane tehnologije:
      • Parental Control
      • Bluetooth™:
      • Aplikacije:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 1.448mm x 834mm x 810mm
      • Stanje:
      • Masa:
      • 17kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm