HISENSE 65'' H65A7100F LED 4K UHD Smart TV outlet
Šifra: 32636
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 210 cm
      • Ostalo:
      • HDR 10, HLG
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • DLED
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 65" (165cm)
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300cdm²
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
    • Video
      • Digitalni signal:
      • Analog, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
    • Audio
      • Tehnologije:
      • DTS Studio Sound, Equalizer
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
      • Formati:
      • NICAM
    • Priključci Slotovi
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Ostali priključci Slotovi:
      • CI +, Digitalni Audio Izlaz (Optički), RJ-45 (Ethernet LAN)
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Antenski:
      • Da
      • Audio ulaz:
      • 2x RCA
    • Dodatne funkcije
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U™
      • Podržane tehnologije:
      • Noise Reduction
      • Upravljanje:
      • Pomoću pametnog telefona i tableta
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth™, Integrisani Wi-Fi
      • Bluetooth™:
      • Aplikacije:
      • Amazon Prime Video, Netflix, Rakuten TV, YouTube
      • Dodatne funkcije:
      • Anyview Cast, Anyview Stream
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 17kg
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Oštećena ambalaža
      • Montiranje na zid:
      • VESA 200mm x 300mm
      • Dimenzije:
      • 1448mm × 894mm × 290mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Već od 210 cm
      • Ostalo:
      • HDR 10, HLG
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • DLED
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 65" (165cm)
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300cdm²
      • Uglovi gledanja:
    • Video
      • Digitalni signal:
    • Audio
      • Tehnologije:
      • DTS Studio Sound, Equalizer
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
      • Formati:
      • NICAM
    • Priključci Slotovi
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Ostali priključci Slotovi:
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Antenski:
      • Audio ulaz:
      • 2x RCA
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U™
      • Podržane tehnologije:
      • Noise Reduction
      • Upravljanje:
      • Wi-Fi™:
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth™:
      • Aplikacije:
      • Anyview Cast, Anyview Stream
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 17kg
      • Stanje:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 200mm x 300mm
      • Dimenzije:
      • 1448mm × 894mm × 290mm