HISENSE 58'' H58A6100 Smart LED 4K Ultra HD digital LCD TV outlet
Šifra: 39369
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Ostalo:
      • Dual core procesor
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Dinamički kontrast:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 220.5 cm
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Osvežavanje:
      • 1.500Hz
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 58" (147cm)
    • Video
      • Video signal:
      • Tehnologije:
      • HDR 10, HLG
      • Formati:
      • 3GP, AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, OGM, VOB, VRO, WebM, WMV
      • Digitalni signal:
      • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
    • Audio
      • Formati:
      • FLAC, MP2, MP3, MP4, WMA, WMV
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
      • Tehnologije:
      • Dolby Audio, DTS, Equalizer, NICAM Stereo
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • Antenski:
      • 2x RF tip
      • Audio ulaz:
      • 2x RCA
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • Analogni video ulazi:
      • Komponentni YPbPr (3x RCA)
      • Ostali priključci Slotovi:
      • DVB-CI+ (Common Interface Plus), RJ-45 (Ethernet LAN)
      • USB:
      • 3x USB 2.0
    • Dodatne funkcije
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi, Wi-Fi Miracast™ (kloniranje sadržaja sa pametnih uređaja)
      • Operativni sistem:
      • Smart TV
      • Dodatne funkcije:
      • Anyview Cast, Anyview Stream, Roditeljski nadzor, Smart TV
      • Aplikacije:
      • Netflix, Opera V4.9, YouTube
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Ostalo:
      • Hotelski mod
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Nepotpuno pakovanje, Servisirano, Sitni tragovi korišćenja
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl
      • Masa:
      • 15.3kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm
      • Dimenzije:
      • 1.301mm x 821mm x 244mm (sa postolje)
      • Boja:
      • Crna
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Ekran
      • Dual core procesor
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Dinamički kontrast:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Već od 220.5 cm
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Osvežavanje:
      • 1.500Hz
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 58" (147cm)
    • Video
      • Video signal:
      • HDR 10, HLG
      • Digitalni signal:
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • Antenski:
      • 2x RF tip
      • Audio ulaz:
      • 2x RCA
      • HDMI ulaz:
      • Analogni video ulazi:
      • Komponentni YPbPr (3x RCA)
      • Ostali priključci Slotovi:
      • USB:
      • 3x USB 2.0
      • Opis bežične veze:
      • Operativni sistem:
      • Smart TV
      • Aplikacije:
      • Netflix, Opera V4.9, YouTube
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Hotelski mod
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl
      • Masa:
      • 15.3kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm
      • Dimenzije: