HISENSE 50'' H50B7500 Brilliant Smart UHD TV outlet
Šifra: 42243
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • A (po prethodnoj klasifikaciji)
    • Ekran
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 50 inča (127cm)
      • Ostalo:
      • Dolby Vision, HDR 10, HDR+, HLG
      • Osvežavanje:
      • 2.000Hz
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Tip panela:
      • VA
      • Nativni kontrast:
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 190.5 cm
    • Video
      • Digitalni signal:
      • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
      • Tehnologije:
      • 4K Upscaling
      • Video signal:
      • NTSC, PAL, SECAM
      • Formati:
      • 3GP, AVI, H.263, H.264, H.265, MKV, MP4, MPEG-4, TS, VC1, VOB, VRO, WebM, WMV
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
      • Tehnologije:
      • Dolby Audio, Dolby Digital Plus, DTS
      • Formati:
      • AAC, eAAC+, FLAC, MIDI, MP3, WAV, WMA
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Ostali priključciSlotovi:
      • RJ-45 (Ethernet LAN)
      • Antenski:
      • 1x F tip, 1x RF tip
      • Audio ulaz:
      • SPDIF
      • Analogni video ulazi:
      • Komponentni YPbPr (3x RCA)
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Dodatne funkcije
      • Bluetooth:
      • Da
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
      • Dodatne funkcije:
      • Operativni sistem Vidaa U3.0
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U
      • Wi-Fi:
      • Da
      • Ostalo:
      • Quad Core procesor
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Srebrna
      • Dimenzije:
      • 1.112mm x 693mm x 235mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 200mm x 200mm
      • Masa:
      • 11.7kg (sa postoljem)
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Servisirano, Sitni tragovi korišćenja
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
    • Ekran
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 50 inča (127cm)
      • Osvežavanje:
      • 2.000Hz
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Tip panela:
      • VA
      • Nativni kontrast:
      • Uglovi gledanja:
      • Već od 190.5 cm
    • Video
      • Digitalni signal:
      • 4K Upscaling
      • Video signal:
      • NTSC, PAL, SECAM
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 10W
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Ostali priključciSlotovi:
      • RJ-45 (Ethernet LAN)
      • Antenski:
      • 1x F tip, 1x RF tip
      • Audio ulaz:
      • SPDIF
      • Analogni video ulazi:
      • Komponentni YPbPr (3x RCA)
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Bluetooth:
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
      • Operativni sistem Vidaa U3.0
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U
      • Wi-Fi:
      • Quad Core procesor
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Srebrna
      • Dimenzije:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 200mm x 200mm