HISENSE 50'' 50A7100F Smart UHD TV G
Šifra: 31092
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 151 cm
      • Osvetljenje:
      • 300cdm²
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 50" (127cm)
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Tip panela:
      • VA
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Nativni kontrast:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
    • Video
      • Digitalni signal:
      • Analog, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
      • Video signal:
      • NTSC, PAL, SECAM
      • Formati:
      • Tehnologije:
      • 4K Upscaling
    • Audio
      • Formati:
      • AAC, AAC+, FLAC, MIDI, MP2, MP3, WAV, WMV
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 8W
      • Tehnologije:
      • Dolby Audio, DTS
    • Priključci Slotovi
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Antenski:
      • 1x F tip, 1x RF tip
      • Ostali priključci Slotovi:
      • AV Composite In, CI+1.4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, Digital optical audio
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • HDMI ulaz:
      • 3
    • Dodatne funkcije
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U™
      • Aplikacije:
      • Amazon Prime Video, Netflix, YouTube
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi
      • Dodatne funkcije:
      • Anyview Cast, Anyview Stream, Noise reduction
      • Bluetooth™:
      • Da
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 1.116mm x 648mm x 82mm
      • Masa:
      • 9.8kg
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Već od 151 cm
      • Osvetljenje:
      • 300cdm²
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 50" (127cm)
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Tip panela:
      • VA
      • Uglovi gledanja:
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Nativni kontrast:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
    • Video
      • Digitalni signal:
      • Video signal:
      • NTSC, PAL, SECAM
      • 4K Upscaling
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 8W
      • Dolby Audio, DTS
    • Priključci Slotovi
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Antenski:
      • 1x F tip, 1x RF tip
      • Ostali priključci Slotovi:
      • AV Composite In, CI+1.4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, Digital optical audio
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • Wi-Fi™:
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U™
      • Aplikacije:
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi
      • Bluetooth™:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 1.116mm x 648mm x 82mm
      • Masa:
      • 9.8kg
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm