HISENSE 49'' 49B6700PA Android Full HD TV G
Šifra: 31343
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 49" (124cm)
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 186 cm
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Tip panela:
      • VA
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Rezolucija:
      • Full HD (1.920 x 1.080)
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250cdm²
      • Osvežavanje:
      • 400Hz
    • Video
      • Formati:
      • 3GP, AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, OGM, VOB, VRO, WebM, WMV
      • Video signal:
      • Digitalni signal:
      • 2CI+, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
    • Audio
      • Formati:
      • FLAC, MP2, MP3, MP4, WAV, WMA
      • Tehnologije:
      • Dolby Digital, Total Surround, Total Volume
      • Snaga zvučnika:
      • 2x8W RMS
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • DVB-CI+ (Common Interface Plus), RJ-45 (Ethernet LAN)
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • Antenski:
      • 2x RF tip
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, SPDIF optički
    • Dodatne funkcije
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi
      • Operativni sistem:
      • Android™
      • Teletekst:
      • Da
      • Ostalo:
      • Hotelski mod
      • Dodatne funkcije:
      • Android™
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 8.95kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • Daljinski upravljač
      • Dimenzije:
      • 1100mm x 650mm x 85mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 49" (124cm)
      • Već od 186 cm
      • Uglovi gledanja:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Tip panela:
      • VA
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • D-LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Rezolucija:
      • Full HD (1.920 x 1.080)
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250cdm²
      • Osvežavanje:
      • 400Hz
    • Video
      • Video signal:
      • Digitalni signal:
    • Audio
      • Tehnologije:
      • Snaga zvučnika:
      • 2x8W RMS
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • Antenski:
      • 2x RF tip
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, SPDIF optički
      • Wi-Fi™:
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi
      • Operativni sistem:
      • Teletekst:
      • Ostalo:
      • Hotelski mod
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 8.95kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • Daljinski upravljač
      • Dimenzije:
      • 1100mm x 650mm x 85mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 200mm