HISENSE 46'' 46L35B5U LCD Video Wall Display
- Proizvod iz grupe: Digital signage sistemi
- Proizvođač: HISENSE
- Nema na stanju
Šifra: 39710
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Tip
- Tip:
- Video wall
- Ekran
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Uglovi gledanja:
- 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Nativni kontrast:
- Veličina ekrana:
- 46 inča
- Vertikalno osvežavanje:
- 60Hz
- Odziv:
- 8ms
- Ostalo:
- Anti-glare, 3H hard coating, Haze 25%
- Osvetljenje:
- 500 nita
- Pozadinsko osvetljenje:
- Direct LED
- Režim rada:
- 247
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Softver
- Operativni sistem:
- Fabrički OS
- Priključci Slotovi
- HDMI priključci:
- 2x HDMI 2.0 In
- DisplayPort priključci:
- 1x DisplayPort out, 1x DisplayPort In
- Ostali priključci Slotovi:
- 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
- Ukupno DVI priključaka:
- 1
- VGA D-sub:
- 1
- Fizičke karakteristike
- Pakovanje:
- Naponski kabl, Daljinski upravljač, RS232 kabl, Korisnička dokumentacija, IR prijemnik
- Boja:
- Crna
- Dodatne mogućnosti:
- Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
- Masa:
- 20.8kg
- Montiranje na zid:
- VESA 400mm x 400mm
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 36 meseci
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Digital signage sistemi
- Video wall
- Ekran
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Uglovi gledanja:
- Nativni kontrast:
- Veličina ekrana:
- 46 inča
- Vertikalno osvežavanje:
- 60Hz
- Odziv:
- 8ms
- Ostalo:
- Osvetljenje:
- 500 nita
- Pozadinsko osvetljenje:
- Direct LED
- Režim rada:
- 247
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Softver
- Operativni sistem:
- Fabrički OS
- Priključci Slotovi
- HDMI priključci:
- 2x HDMI 2.0 In
- DisplayPort priključci:
- Ostali priključci Slotovi:
- 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
- Ukupno DVI priključaka:
- VGA D-sub:
- Fizičke karakteristike
- Pakovanje:
- Boja:
- Crna
- Dodatne mogućnosti:
- Masa:
- 20.8kg
- Montiranje na zid:
- VESA 400mm x 400mm