HISENSE 43'' 43A5730FA Smart Android FHD TV
Šifra: 15054
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Ostalo:
      • HDR, HLG
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • DLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 43 inča (109cm)
      • Rezolucija:
      • Full HD (1.920 x 1.080)
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 165 cm
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
    • Video
      • Digitalni signal:
      • Analog, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
    • Audio
      • Tehnologije:
      • DTS Studio Sound
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 6W
    • Priključci Slotovi
      • Antenski:
      • Da
      • HDMI ulaz:
      • 2
      • Ostali priključci Slotovi:
      • CI +, Digitalni Audio Izlaz (Optički), RJ-45 (Ethernet LAN)
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Analogni video ulazi:
      • Komponentni YPbPr, Kompozitni
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • USB:
      • 2x USB 2.0
    • Dodatne funkcije
      • Upravljanje:
      • Pomoću pametnog telefona i tableta
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Podržane tehnologije:
      • Noise Reduction
      • Operativni sistem:
      • Android
      • Dodatne funkcije:
      • Anyview Cast, Anyview Stream
      • Aplikacije:
      • Bluetooth™:
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • Daljinski upravljač, Naponski kabl, Uputstvo za rad
      • Montiranje na zid:
      • VESA 200mm x 200mm
      • Dimenzije:
      • 955mm x 558mm x 87mm
      • Masa:
      • 6.5kg (sa postoljem)
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Ostalo:
      • HDR, HLG
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • DLED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina ekrana:
      • 43 inča (109cm)
      • Rezolucija:
      • Full HD (1.920 x 1.080)
      • Već od 165 cm
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
    • Video
      • Digitalni signal:
    • Audio
      • Tehnologije:
      • DTS Studio Sound
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 6W
    • Priključci Slotovi
      • Antenski:
      • HDMI ulaz:
      • Ostali priključci Slotovi:
      • Ukupno USB priključaka:
      • Analogni video ulazi:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Upravljanje:
      • Wi-Fi™:
      • Podržane tehnologije:
      • Noise Reduction
      • Operativni sistem:
      • Android
      • Anyview Cast, Anyview Stream
      • Aplikacije:
      • Bluetooth™:
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 200mm x 200mm
      • Dimenzije:
      • 955mm x 558mm x 87mm