HISENSE 40'' 40A5720FA Smart Android HD LCD TV
Šifra: 4361
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 204 cm
      • Nativni kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 40 inča (102cm)
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Rezolucija:
      • Full HD (1.920 x 1.080)
      • Ostalo:
      • Smanjivanje MPEG šuma, HDR, HLG
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
    • Video
      • Digitalni signal:
      • DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, Analog
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 6W
      • Tehnologije:
      • Equalizer, DTS, Dolby Audio, DTS Studio Sound
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • CI +, Digitalni Audio Izlaz (Optički), RJ-45 (Ethernet LAN)
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • USB:
      • 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni
      • HDMI ulaz:
      • 2
      • Antenski:
      • Da
    • Dodatne funkcije
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi, Bluetooth
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Aplikacije:
      • Upravljanje:
      • Pomoću pametnog telefona i tableta
      • Operativni sistem:
      • Android
      • Dodatne funkcije:
      • Anyview Cast, Anyview Stream
      • Bluetooth™:
      • Podržane tehnologije:
      • Noise Reduction
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 893mm x 559mm x 182mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.5kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 200mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • G
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • Full HD (1.920 x 1.080)
      • Uglovi gledanja:
      • Već od 204 cm
      • Veličina ekrana:
      • 40 inča (102cm)
      • Osvežavanje:
      • 60Hz
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Ostalo:
      • Tip ekrana:
      • LED
    • Video
      • Digitalni signal:
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 6W
      • Tehnologije:
    • Priključci Slotovi
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • USB:
      • 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDMI ulaz:
      • Ukupno USB priključaka:
      • Antenski:
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi, Bluetooth
      • Wi-Fi™:
      • Podržane tehnologije:
      • Noise Reduction
      • Upravljanje:
      • Operativni sistem:
      • Android
      • Anyview Cast, Anyview Stream
      • Bluetooth™:
      • Aplikacije:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 893mm x 559mm x 182mm
      • Masa:
      • 5.5kg
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 200mm