HISENSE 100 inča 100DM66E 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 247 Operation
Šifra: 100090
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 706.990,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Tip
      • Tip:
      • Digital Signage Display
    • Ekran
      • Nativni kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 100 inča
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Odziv:
      • 8ms
      • Tip panela:
      • VA
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Režim rada:
      • 247
      • Tip ekrana:
      • VA LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Ostalo:
      • Haze 25%, 90% of DCI-P3
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Android 11
      • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
      • VisionInfo (opciono)
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
      • ARM Cortex A55
      • Grafički procesor:
      • ARM Mali G52
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 32GB eMMC
      • RAM memorija:
      • 3GB
    • Mreža
      • Bluetooth:
      • 5.1
      • Wi-Fi:
      • Da
      • Žična mreža (LAN):
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • USB priključci:
      • 1x USB 2.0 (Tip A), 1x USB 3.0 (Tip A)
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, 1x RS-232
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, Daljinski upravljač, RS232 kabl, 2x AAA baterije
      • Masa:
      • 58.7kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 600mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Digital signage sistemi
      • Digital Signage Display
    • Ekran
      • Nativni kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 100 inča
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Odziv:
      • 8ms
      • Tip panela:
      • VA
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
      • Uglovi gledanja:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Režim rada:
      • 247
      • Tip ekrana:
      • VA LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Ostalo:
      • Haze 25%, 90% of DCI-P3
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Android 11
      • VisionInfo (opciono)
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
      • ARM Cortex A55
      • Grafički procesor:
      • ARM Mali G52
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 32GB eMMC
      • RAM memorija:
      • 3GB
    • Mreža
      • Bluetooth:
      • 5.1
      • Wi-Fi:
      • Žična mreža (LAN):
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • USB priključci:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, 1x RS-232
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Masa:
      • 58.7kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 600mm