HISENSE 100'' 100L5F-D12 Laser 4K UHD Smart TV Projektor
Šifra: 38093
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Veličina ekrana:
      • 100 inča (254cm)
      • Uglovi gledanja:
      • 36 stepeni ± 4 stepena horizontalni
      • Dinamički kontrast:
      • Tip panela:
      • DLP (Double Laser)
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Ostalo:
      • HLG, Dolby Vision, HDR10, Wide Color Gamut
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Video
      • Digitalni signal:
      • DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
      • Formati:
      • MPEG-2, MPEG-4, H.264, HEVC, VC1, VP9, MVC
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 15W
      • Tehnologije:
      • Equalizer, Dolby Audio, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus
      • Formati:
      • NICAM
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni, VGA D-sub
      • Ostali priključci Slotovi:
      • 2x RF prijemnik, CI+1.4, Digitalni Audio Izlaz (Optički)
      • HDMI ulaz:
      • 4
      • Antenski:
      • Da
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
    • Dodatne funkcije
      • Operativni sistem:
      • VIDAA U4.0
      • Aplikacije:
      • YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Rakuten TV, YouTube Music, Maxdome
      • Dodatne funkcije:
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi, Bluetooth
      • Bluetooth™:
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 15kg
      • Pakovanje:
      • Daljinski upravljač
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 547mm x 346mm x 158 mm (sa postoljem)
    • Reklamacioni period
      • Napomena:
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Veličina ekrana:
      • 100 inča (254cm)
      • Uglovi gledanja:
      • Dinamički kontrast:
      • Tip panela:
      • DLP (Double Laser)
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Ostalo:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Video
      • Digitalni signal:
      • DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 15W
      • Tehnologije:
      • NICAM
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 2x USB 2.0
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni, VGA D-sub
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDMI ulaz:
      • 4
      • Antenski:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Operativni sistem:
      • VIDAA U4.0
      • Aplikacije:
      • Wi-Fi™:
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi, Bluetooth
      • Bluetooth™:
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 15kg
      • Pakovanje:
      • Daljinski upravljač
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije: