HISENSE 100'' 100L5F-B12 Laser 4K UHD Smart TV + konzola
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: HISENSE
- Nema na stanju
Šifra: 29189
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Ostalo:
- HDR, HDR 10, HLG, Ultra Motion
- Nativni kontrast:
- Rezolucija:
- 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
- Veličina ekrana:
- 100" (254cm)
- Uglovi gledanja:
- 40° horizontalni
- Tip panela:
- DLP (Double Laser)
- Odnos stranica:
- 16:9
- Video
- Digitalni signal:
- DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Formati:
- VP9, H.264, H.265, HEVC, MPEG-2, MPEG-4, MVC, VC1
- Audio
- Snaga zvučnika:
- 2x 15W
- Tehnologije:
- Dolby Atmos, dbx-TV, Dolby Audio, Dolby Digital Pulse, Equalizer
- Formati:
- NICAM
- Priključci Slotovi
- Ukupno USB priključaka:
- 2
- HDMI ulaz:
- 4
- USB:
- 2x USB 2.0
- Antenski:
- Da
- Ostali priključci Slotovi:
- CI +, Digitalni Audio Izlaz (Optički), RJ-45 (Ethernet LAN)
- Analogni video ulazi:
- Kompozitni, VGA D-sub
- Dodatne funkcije
- Dodatne funkcije:
- Anyview Cast, Anyview Stream, Hotel mode
- Wi-Fi™:
- Da
- Bluetooth™:
- Operativni sistem:
- Vidaa U
- Aplikacije:
- Amazon Prime Video, EON, Netflix, YouTube
- Opis bežične veze:
- Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
- Fizičke karakteristike
- Pakovanje:
- Daljinski upravljač
- Dimenzije:
- 547mm x 346mm x 158 mm (sa postoljem)
- Boja:
- Crna
- Masa:
- 11.5kg (sa postoljem)
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Napomena:
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Televizori
- Ekran
- Ostalo:
- Nativni kontrast:
- Rezolucija:
- 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
- Veličina ekrana:
- 100" (254cm)
- Uglovi gledanja:
- 40° horizontalni
- Tip panela:
- DLP (Double Laser)
- Odnos stranica:
- 16:9
- Video
- Digitalni signal:
- Audio
- Snaga zvučnika:
- 2x 15W
- Tehnologije:
- NICAM
- Priključci Slotovi
- Ukupno USB priključaka:
- 2
- HDMI ulaz:
- 4
- USB:
- 2x USB 2.0
- Antenski:
- Ostali priključci Slotovi:
- Analogni video ulazi:
- Kompozitni, VGA D-sub
- Wi-Fi™:
- Bluetooth™:
- Operativni sistem:
- Vidaa U
- Aplikacije:
- Opis bežične veze:
- Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
- Fizičke karakteristike
- Pakovanje:
- Daljinski upravljač
- Dimenzije: