GMB-650-12 sa kutijom * Gembird napajanje 650W 12cm FAN,20+4pin,4pin,3xSATA,1xIDE 4-pin, 6-pin(1699)
Šifra: 15202
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Proizvodac: Gembird
    Model: GMB-650
    Snaga: 650W
    Format: ATX
    Broj SATA konektora: 3X
    Broj cetvoropinskih konektora: 1X
    Broj sestopinskih konektora: 1X
    Broj moleks konektora IDE: 1X
    Maticna ploca prikljucci: 20+4pin
    Hladenje: Aktivno
    Broj ventilatora: 1X
    Dimenzija ventilatora: 120mm
    Prekidac za iskljucivanje
    Dimenzije: 150x140x85mm
    Garancija: 24 meseca
    Boja: Crna
    zeus
    Proizvodac: Gembird Model: GMB-650 Snaga: 650W Format: ATX Broj SATA konektora: 3X Broj cetvoropinskih konektora: 1X Broj sestopinskih konektora: 1X Broj moleks konektora IDE: 1X Maticna ploca prikljucci: 20+4pin Hladenje: Aktivno Broj ventilatora: 1X Dimenzija ventilatora: 120mm Prekidac za iskljucivanje Dimenzije: 150x140x85mm Garancija: 24 meseca Boja: Crna zeus
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja