GMB-500-12 bez kutije **Gembird napajanje 500W 12cm FAN, 20+4pin, 4pin12V, 2xSATA 2xIDE 4-pin (1065)
Šifra: 15219
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Proizvodac: Gembird
    Model: GMB-500
    Snaga: 500W
    Format: ATX
    Broj SATA konektora: 2X
    Broj cetvoropinskih konektora: 1X
    Broj moleks konektora IDE: 2X
    Maticna ploca prikljucci: 20+4pin
    Hladenje: Aktivno
    Broj ventilatora: 1X
    Dimenzija ventilatora: 120mm
    Prekidac za iskljucivanje
    Dimenzije: 150x140x85mm
    Garancija: 24 meseca
    Boja: Siva
    Proizvodac: Gembird Model: GMB-500 Snaga: 500W Format: ATX Broj SATA konektora: 2X Broj cetvoropinskih konektora: 1X Broj moleks konektora IDE: 2X Maticna ploca prikljucci: 20+4pin Hladenje: Aktivno Broj ventilatora: 1X Dimenzija ventilatora: 120mm Prekidac za iskljucivanje Dimenzije: 150x140x85mm Garancija: 24 meseca Boja: Siva
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja