GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16GB 256bit GV-N5080WF3-16GD rev. 1.0 grafička karta
Šifra: 105419
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 163.260,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
      • Model:
      • RTX 5080
      • Radni takt:
      • 2.617MHz
      • GDDR7
      • Takt memorije:
      • 30Gbps
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Podržane tehnologije:
      • OpenGL 4.6, nVidia DLSS 4, Microsoft DirectX 12 API
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm
      • Model:
      • RTX 5080
      • Radni takt:
      • 2.617MHz
      • GDDR7
      • Takt memorije:
      • 30Gbps
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Podržane tehnologije:
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm