GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC 16GB 256bit GV-N5080WF3OC-16GD rev. 1.0 grafička karta
Šifra: 86047
      • Radni takt:
      • 2.617MHz (2.670MHz boost clock)
      • Broj unificiranih procesora:
      • Model:
      • RTX 5080
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
      • Podržane tehnologije:
      • OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 API, nVidia DLSS 4
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm
      • Radni takt:
      • Broj unificiranih procesora:
      • Model:
      • RTX 5080
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
      • Podržane tehnologije:
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm