GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5070 WINDFORCE 12GB 192bit GV-N5070WF3-12GD rev. 1.0 grafička karta
Šifra: 88615
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Grafički procesor
      • Grafika:
      • nVidia GeForce
      • Radni takt:
      • 2.512MHz
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Model:
      • RTX 5070
      • Broj unificiranih procesora:
      • 6144
    • Memorija
      • Tip memorije:
      • GDDR7
      • Količina memorije:
      • 12GB
      • Magistrala memorije:
      • 192bit
      • Takt memorije:
      • 28Gbps
    • Priključci
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 3
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 2.1b
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1b
    • Ostale karakteristike
      • Slot:
      • PCI-Express 5.0
      • Maksimalna rezolucija:
      • 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost)
      • Broj ventilatora:
      • 3x ventilatora
      • Podržane tehnologije:
      • nVidia G-Sync, NVIDIA Broadcast, nVidia DLSS 4, nVidia Reflex 2, nVidia ACE
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • 1x 12V-2x6 na 2x PCIe 8pin adapter
      • Dimenzije:
      • 282mm x 110mm x 50mm
      • Format:
      • Pun format
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Grafičke kartice
    • Grafički procesor
      • Grafika:
      • nVidia GeForce
      • Radni takt:
      • 2.512MHz
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Model:
      • RTX 5070
      • Broj unificiranih procesora:
      • 6144
    • Memorija
      • Tip memorije:
      • GDDR7
      • Količina memorije:
      • 12GB
      • Magistrala memorije:
      • 192bit
      • Takt memorije:
      • 28Gbps
    • Priključci
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • 3
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 2.1b
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1b
    • Ostale karakteristike
      • Slot:
      • PCI-Express 5.0
      • Maksimalna rezolucija:
      • Broj ventilatora:
      • 3x ventilatora
      • Podržane tehnologije:
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Dimenzije:
      • 282mm x 110mm x 50mm