Šifra: 105421
      • Broj unificiranih procesora:
      • 8960
      • Model:
      • RTX 5070 Ti
      • Radni takt:
      • 2.452MHz (2.497MHz boost clock)
      • GDDR7
      • Takt memorije:
      • 28Gbps
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Podržane tehnologije:
      • OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 API
      • Sistem hlađenja:
      • WINDFORCE Colling System
      • Dimenzije:
      • 261mm x 126mm x 50mm
      • Broj unificiranih procesora:
      • 8960
      • Model:
      • RTX 5070 Ti
      • Radni takt:
      • GDDR7
      • Takt memorije:
      • 28Gbps
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Podržane tehnologije:
      • Sistem hlađenja:
      • WINDFORCE Colling System
      • Dimenzije:
      • 261mm x 126mm x 50mm