GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE 16GB 256bit GV-N507TWF3OC-16GD rev. 1.0 grafička karta
Šifra: 84433
      • Broj unificiranih procesora:
      • 8960
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Grafički čip:
      • Blackwell
      • Model:
      • RTX 5070 Ti
      • Radni takt:
      • 2.452MHz (2.497MHz boost clock)
      • Magistrala memorije:
      • 256bit
      • Tip memorije:
      • GDDR7
      • Napomena:
      • Izlaz za 4 monitora
      • Količina memorije:
      • 16GB
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Sistem hlađenja:
      • WINDFORCE Colling System
      • Maksimalna rezolucija:
      • 7.680 x 4.320
      • Podržane tehnologije:
      • OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 API
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm
      • Broj unificiranih procesora:
      • 8960
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Grafički čip:
      • Blackwell
      • Model:
      • RTX 5070 Ti
      • Radni takt:
      • Magistrala memorije:
      • 256bit
      • Tip memorije:
      • GDDR7
      • Napomena:
      • Izlaz za 4 monitora
      • Količina memorije:
      • 16GB
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • Sistem hlađenja:
      • WINDFORCE Colling System
      • Maksimalna rezolucija:
      • 7.680 x 4.320
      • Podržane tehnologije:
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm