GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16GB GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD grafička karta
Šifra: 64961
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Grafički procesor
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Model:
      • RTX 4070 Ti SUPER
      • Broj unificiranih procesora:
      • 8448
      • Grafički čip:
      • Ada Lovelace
      • Grafika:
      • nVidia GeForce
      • Radni takt:
      • 2.640MHz
    • Memorija
      • Količina memorije:
      • 16GB
      • Takt memorije:
      • 21Gbps
      • Magistrala memorije:
      • 256bit
      • Tip memorije:
      • GDDR6X
    • Priključci
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1a
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 1.4a
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 3
    • Ostale karakteristike
      • Maksimalna rezolucija:
      • 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost)
      • Podržane tehnologije:
      • RGB Fusion, Dual BIOS, nVidia DLSS 3, Reflex low-latency platform, NVIDIA Encoder
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
      • Slot:
      • PCI-Express 4.0
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Adapter 16pin na 2x 8pin
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Format:
      • Pun format
      • Dimenzije:
      • 261mm x 126mm x 50mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Grafičke kartice
    • Grafički procesor
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Model:
      • RTX 4070 Ti SUPER
      • Broj unificiranih procesora:
      • 8448
      • Grafički čip:
      • Ada Lovelace
      • Grafika:
      • nVidia GeForce
      • Radni takt:
      • 2.640MHz
    • Memorija
      • Količina memorije:
      • 16GB
      • Takt memorije:
      • 21Gbps
      • Magistrala memorije:
      • 256bit
      • Tip memorije:
      • GDDR6X
    • Priključci
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1a
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 1.4a
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • 3
    • Ostale karakteristike
      • Maksimalna rezolucija:
      • Podržane tehnologije:
      • Sistem hlađenja:
      • Windforce
      • Slot:
      • PCI-Express 4.0
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Adapter 16pin na 2x 8pin
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Format:
      • Pun format
      • Dimenzije:
      • 261mm x 126mm x 50mm