GEIL DIMM DDR4 8GB 3200MHz Super Luce RGB GALS48GB3200C16BSC
Šifra: 88416
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Latencija:
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Voltaža:
      • 1.2V
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Latencija:
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Voltaža:
      • 1.2V