GEIL DIMM DDR4 8GB 3200MHz Pristine GAP48GB3200C22SC
Šifra: 3213
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 8 GB
  • Tip memorije:
  • DDR4
  • Vrsta:
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Latencija:
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Kapacitet:
    • 8GB
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Serija:
    • Pristine AMD
    • Tip memorije:
    • DDR4
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Napomena:
    • DYNE 4 SLT
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • RAM Memorije
  • Karakteristike
    • Latencija:
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Serija:
    • Pristine AMD
    • Voltaža:
    • 1.2V