GEIL DIMM DDR4 4GB 2666MHz D4 Pristine GAN44GB2666C19S bulk
Šifra: 15025
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Serija:
      • D4 Pristine
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Kapacitet:
      • 4GB
      • Latencija:
      • Radni takt memorije:
      • 2.666MHz
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Serija:
      • D4 Pristine
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Kapacitet:
      • 4GB
      • Latencija:
      • Radni takt memorije:
      • 2.666MHz