GEIL DIMM DDR4 32GB (2x16GB kit) 3600MHz Orion RGB GAOSR432GB3600C18BDC
Šifra: 3267
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 32 GB (2x16 GB)
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Radni takt memorije:
    • 3.600MHz
    • Kapacitet:
    • 32GB
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
  • Naziv artikla:
    • Radni takt memorije:
    • 3.600MHz
    • Voltaža:
    • 1.35V