GEIL DIMM DDR4 16GB 2666MHz Pristine GAP416GB2666C19SC
Šifra: 3231
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 16 GB
  • Tip memorije:
  • DDR4
  • Vrsta:
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Kapacitet:
    • 16GB
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Tip memorije:
    • DDR4
    • Serija:
    • D4 Pristine
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Radni takt memorije:
    • 2.666MHz
    • Latencija:
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • RAM Memorije
  • Karakteristike
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Serija:
    • D4 Pristine
    • Radni takt memorije:
    • 2.666MHz