GEIL 512GB 2.5'' SATA3 SSD Zenith Z3 GZ25Z3-512GP
Šifra: 3581
  • Format:
  • 2.5"
  • Kapacitet Diska:
  • 512 GB
    • Format:
    • 2.5 inča
    • Kapacitet diska:
    • 512GB
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm
  • Naziv artikla:
    • 6 Gbps (600 MBs)
    • 2.5 inča
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm