GEIL 256GB 2.5'' SATA3 SSD Zenith Z3 GZ25Z3-256GP
Šifra: 3564
  • Format:
  • 2.5"
  • Kapacitet Diska:
  • 256 GB
    • Kapacitet diska:
    • 256GB
    • Format:
    • 2.5 inča
    • Zenith Z3
    • Podržane tehnologije:
    • 3D NAND
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm
    • Debljina:
    • 7mm
  • Naziv artikla:
    • 470MBs
    • 2.5 inča
    • Zenith Z3
    • Podržane tehnologije:
    • 3D NAND
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm
    • Debljina:
    • 7mm