GEIL 1TB 2.5'' SATA3 SSD Zenith Z3 GZ25Z3-1TBP
Šifra: 3609
  • Format:
  • 2.5"
  • Kapacitet Diska:
  • 1 TB
    • Kapacitet diska:
    • 1TB
    • Format:
    • 2.5 inča
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm
  • Naziv artikla:
    • 470MBs
    • 2.5 inča
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm