GEIL 1TB 2.5'' SATA3 SSD Zenith R3 GZ25R3-1TB
Šifra: 3610
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Namena diska:
  • Interni
  • Tip:
  • SSD
  • Format:
  • 2.5"
  • Kapacitet Diska:
  • 1 TB
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Format:
    • 2.5"
    • Tip:
    • SSD
    • Kapacitet diska:
    • 1TB
    • Sekvencionalan upis:
    • 490MBs
    • Interfejs:
    • SATA III
    • Sekvencionalno čitanje:
    • 550MBs
  • Ostale karakteristike
    • Napomena:
    • 2 Million Hours Reliability (MTBF)
    • Podržane tehnologije:
    • 3D TLC, Shock Resistant
    • Serija:
    • Zenith R3
  • Fizičke karakteristike
    • Debljina:
    • 7mm
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Hard disk HDD - SSD
  • Osnovne karakteristike
    • 2.5"
    • Sekvencionalan upis:
    • 490MBs
    • Interfejs:
    • SATA III
    • Sekvencionalno čitanje:
    • 550MBs
  • Ostale karakteristike
    • Napomena:
    • Podržane tehnologije:
    • 3D TLC, Shock Resistant
    • Serija:
    • Zenith R3
  • Fizičke karakteristike
    • Debljina:
    • 7mm
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm