GEIL 128GB 2.5'' SATA3 SSD Zenith Z3 GZ25Z3-128GP
Šifra: 3555
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Namena diska:
  • Interni
  • Tip:
  • SSD
  • Format:
  • 2.5"
  • Kapacitet Diska:
  • 128 GB
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Format:
    • 2.5 inča
    • Protok:
    • 6 Gbps (600 MBs)
    • Kapacitet diska:
    • 128GB
    • Interfejs:
    • SATA III
    • Sekvencionalan upis:
    • 470MBs
    • Tip:
    • SSD
    • Sekvencionalno čitanje:
    • 520MBs
  • Ostale karakteristike
    • Serija:
    • Zenith Z3
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Hard disk HDD - SSD
  • Osnovne karakteristike
    • 2.5 inča
    • Protok:
    • 6 Gbps (600 MBs)
    • Interfejs:
    • SATA III
    • Sekvencionalan upis:
    • 470MBs
    • Sekvencionalno čitanje:
    • 520MBs
  • Ostale karakteristike
    • Serija:
    • Zenith Z3
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 100mm x 69.85mm x 7mm