FSP GROUP FSP Napajanje HV PRO 650W FSP650-51AAC
Šifra: 29238
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Sistemi zaštite:
      • ATX standard:
      • 12V
      • Tip:
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Snaga:
      • 650 W
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Faktor snage:
      • >0.9
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 649.2W
      • 1:
      • 54.1A
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • SATA:
      • 4
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • Molex 4pin:
      • 2
    • Hlađenje
      • Tip:
      • Aktivno
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Format:
      • ATX
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Sistemi zaštite:
      • ATX standard:
      • 12V
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Snaga:
      • 650 W
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Faktor snage:
      • >0.9
    • +12V naponske grane
      • 649.2W
      • 54.1A
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • SATA:
      • 4
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • Molex 4pin:
      • 2
    • Hlađenje
      • Aktivno
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Broj ventilatora:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm