EWE PC AMD GAMING računar Ryzen 5 7500F32GB1TBRTX4060 8GB
- Nema na stanju
Šifra: 70435
- Model:
- Ryzen 5 7500F
- Model matične ploče:
- MSI PRO B650M-B
- Radni takt procesora:
- 3.7GHz
- Čipset:
- AMD B650
- Radni takt memorije:
- 5.200MHz
- Memorija (RAM):
- 32GB
- Model:
- 2x KF552C40BB-16 Fury Beast XMP
- Količina memorije:
- 8GB
- Grafički procesor:
- RTX 4060
- Model grafičke karte:
- DUAL-RTX4060-O8G-EVO
- Skladištenje podataka
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV2S1000G SSD NV2
- Model kućišta:
- UGD Hammer 3313
- Snaga napajanja:
- 650W
- Model napajanja:
- UGD G650
- Naziv artikla:
- AMD Ryzen 5
- Ryzen 5 7500F
- Model matične ploče:
- MSI PRO B650M-B
- Radni takt procesora:
- 3.7GHz
- Čipset:
- AMD B650
- Radni takt memorije:
- 5.200MHz
- 32GB
- Količina memorije:
- 8GB
- Grafički procesor:
- RTX 4060
- Model grafičke karte:
- DUAL-RTX4060-O8G-EVO
- Skladištenje podataka
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV2S1000G SSD NV2
- Model kućišta:
- UGD Hammer 3313
- Snaga napajanja:
- 650W