EWE PC AMD GAMING računar Ryzen 5 7500F32GB1TBRTX3060 12GB
- Nema na stanju
Šifra: 78260
- Model:
- Ryzen 5 7500F
- Čipset:
- AMD A620
- Model matične ploče:
- MSI PRO A620M-E
- Radni takt procesora:
- 3.7GHz
- Memorija (RAM):
- 32GB
- Radni takt memorije:
- 5.600MHz
- Model:
- 2x KF556C36BBE-16 Fury Beast Black EXPO
- Grafika
- Grafički procesor:
- RTX 3060
- Model grafičke karte:
- GV-N3060WF2OC-12GD
- Količina memorije:
- 12GB
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV3S1000G NV3
- Kućište Napajanje
- Model kućišta:
- RAIDMAX X921
- Snaga napajanja:
- 650W
- Hlađenje:
- Endorfy Spartan 5 ARGB
- Naziv artikla:
- Procesor Čipset
- Ryzen 5 7500F
- Čipset:
- AMD A620
- Model matične ploče:
- MSI PRO A620M-E
- Radni takt procesora:
- 3.7GHz
- DDR5
- 32GB
- Radni takt memorije:
- 5.600MHz
- Grafički procesor:
- RTX 3060
- Model grafičke karte:
- GV-N3060WF2OC-12GD
- Količina memorije:
- 12GB
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV3S1000G NV3
- Kućište Napajanje
- Model kućišta:
- RAIDMAX X921
- Snaga napajanja:
- 650W