EWE PC AMD GAMING računar Ryzen 5 7500F16GB1TBRTX4060 8GB
- Proizvod iz grupe: Računari i radne stanice
- Proizvođač: EWE PC AMD
- Nema na stanju
Šifra: 46184
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Procesor Čipset
- Procesorsko ležište (socket):
- AMD AM5
- Model matične ploče:
- GA B650M S2H
- Radni takt procesora:
- 3.7GHz
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Čipset:
- AMD B650
- Model:
- Ryzen 5 7500F
- Memorija (RAM)
- Model:
- KF552C40BBA-16 Fury Beast RGB
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Radni takt memorije:
- 5.200MHz
- Tip memorije:
- DDR5
- Grafika
- Model grafičke karte:
- RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC
- Grafika:
- nVidia GeForce
- Količina memorije:
- 8GB
- Grafički procesor:
- RTX 4060
- Tip memorije:
- GDDR6
- Skladištenje podataka
- Tip skladištenja:
- SSD
- SSD:
- 1TB
- SSD interfejs:
- PCIe NVMe
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV2S1000G SSD NV2
- Kućište Napajanje
- Snaga napajanja:
- 700W
- Model napajanja:
- MPW-7001-ACBN-B
- Model kućišta:
- COOLER MASTER CMP 320
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Periferni uređaji
- Miš:
- Bez
- Tastatura:
- Bez
- Ostalo
- Napomena:
- Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera
- Gaming:
- Da
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 36 meseci
- 36 meseci
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Računari i radne stanice
- Procesor Čipset
- AMD AM5
- Model matične ploče:
- GA B650M S2H
- Radni takt procesora:
- 3.7GHz
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Čipset:
- AMD B650
- Ryzen 5 7500F
- 16GB
- Radni takt memorije:
- 5.200MHz
- DDR5
- Model grafičke karte:
- nVidia GeForce
- Količina memorije:
- 8GB
- Grafički procesor:
- RTX 4060
- GDDR6
- Skladištenje podataka
- Tip skladištenja:
- 1TB
- SSD interfejs:
- PCIe NVMe
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV2S1000G SSD NV2
- Kućište Napajanje
- Snaga napajanja:
- 700W