EV-T2MF-22KW-8M Gembird Kabl za punjenje Type 2, 32A trofazni (22 kW), 8 m
Šifra: 105769
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 17.050,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Premium Type 2 kabl za punjenje – 3 faze, 32A
    Pogodan za sve elektricne automobile sa Type 2 prikljuckom na vozilu
    Izdržljiva konstrukcija: idealna za javno i privatno punjenje
    Vodootporno kucište omogucava korišcenje kabla u svim vremenskim uslovima
    Maksimalna struja: 3 x 32 A (22 kW)
    Faze: trofazni
    Kabl: 5 x 6 mm? + 2 x 0,5 mm?
    Uticnica sa strane punionice: Type 2 (Mennekes) muški
    Uticnica sa strane vozila: Type 2 (Mennekes) ženski
    Klasa zaštite: IP55
    Dužina kabla: 8,0 m
    • Naziv artikla: