EV-T2MF-22KW-4M Gembird Kabl za punjenje Tip 2, 32A, 3-fazni (22 kW), 4 m
Šifra: 105781
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Premium kabl za punjenje Tip 2 – 3-fazni, 32A
    Pogodan za sve elektricne automobile sa Tip 2 prikljuckom na vozilu
    Izdržljiva konstrukcija: Savršen za javno i privatno punjenje.
    Kucište otporno na prskanje omogucava korišcenje kabla u svim vremenskim uslovima
    Maksimalna struja: 3 x 32 A (22 kW)
    Faze: 3-fazni
    Kabl: 5 x 6 mm? + 2 x 0,5 mm?
    Utikac – strana punionice: Tip 2 (Mennekes) muški
    Utikac – strana vozila: Tip 2 (Mennekes) ženski
    Klasa zaštite: IP55
    Dužina kabla: 4,0 m
    • Naziv artikla: