EV-T2MF-11KW-4M Gembird Kabl za punjenje Tip 2, 16A, trofazni (11 kW), 4 m
Šifra: 105776
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Premium Type 2 kabl za punjenje – 3 faze, 16 A
    Pogodan za sve elektricne automobile sa Type 2 prikljuckom na strani vozila.
    Izdržljiva konstrukcija: Savršen za javno i privatno punjenje.
    Kucište otporno na prskanje omogucava korišcenje kabla u svim vremenskim uslovima.
    Maksimalna struja: 3 x 16 A (11 kW)
    Faze: 3-fazno
    Kabl: 5G2,5 mm? + 1 x 0,75 mm?
    Utikac sa strane punionice: Type 2 (Mennekes) muški
    Utikac sa strane vozila: Type 2 (Mennekes) ženski
    Zaštitni razred: IP55
    Dužina kabla: 4,0 m
    • Naziv artikla: