EV-MC3.7KW-5M Gembird prenosivi punjac za elektricni automobil
Šifra: 108476
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Karakteristike:
    -Mobilni punjač za električna vozila (EV) sa LCD ekranom - 16A/3.7 kW
    -Podesiva snaga punjenja (6/8/10/13/16 A), savršen za vikendice i kampovanja
    -Praktičan LCD ekran prikazuje detaljan status punjenja i temperaturu
    -Omogućava zakazano punjenje (maksimalno odlaganje 10 sati)
    -Inteligentna zaštita od grešaka uzemljenja, prenapona, podnapona i pregrevanja
    -IP65 vodootporno kućište omogućava korišćenje kabla u svim vremenskim uslovima
    Specifikacije:
    -Ulazna snaga: 250 V~ 16 A, 50-60 Hz (3.7 kW)
    -Maksimalna struja: 16 A (3.7 kW)
    -Podešavanje struje punjenja: 6 A, 8 A, 10 A, 13 A, 16 A