EV-MC3.7KW-10M
Šifra: 105775
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Na strani utikaca za napajanje nalazi se standardni Schuko Type-F utikac koji se može prikljuciti u obicnu 230V uticnicu.
    Ekstra dugacak kabl, savršen ako je uticnica za punjenje malo udaljenija od vašeg automobila.
    Mobilni EV punjac sa LCD ekranom – 16A / 3.7 kW
    Podesiva snaga punjenja (6/8/10/13/16 A), idealno za vikendice i kampove
    Praktican LCD ekran prikazuje detaljan status punjenja i temperaturu
    Omogucava odloženo (zakazano) punjenje (maks. 10 sati odlaganja)
    Inteligentna zaštita od greške uzemljenja, prenapona, podnapona i pregrevanja
    IP65 vodootporno kucište omogucava upotrebu kabla u svim vremenskim uslovima
    Ulazna snaga: 250 V~ 16 A, 50–60 Hz (3.7 kW)
    Maksimalna struja: 16 A (3.7 kW)
    Podešavanja struje punjenja: 6 A, 8 A, 10 A, 13 A, 16 A
    Faze: 1-fazni prikljucak
    Stepen zaštite: IP65 (kontrolna kutija), IP55 (EV utikac – kada je povezan)
    Utikac – strana punjaca: Schuko (muški)
    Utikac – strana vozila: Type 2 (Mennekes) ženski
    Kabl – strana punjaca: 3G2.5 mm? (0.5 m)
    Kabl – strana vozila: 3G2.5 mm? + 1 x 0.5 mm? (9.5 m)