EPSON EH-TW9400 4K projektor
Šifra: 37379
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 192Hz - 240Hz (2D), 400Hz - 480Hz (3D)
      • Tip:
      • Laser projector
      • Veličina slike:
      • 50" - 300"
      • Format rezolucije:
      • 4K PRO-UHD
      • Optimalna udaljenost:
      • 3m - 6.3m, na projekcionoj površini od 100"
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Sočivo:
      • F = 2 - 3
      • Zum:
      • 2.1 optički
      • Kontrast:
      • Nativna rezolucija:
      • 3840 x 2160
      • Sistem projekcije:
      • 3LCD tehnologija, RGB liquid crystal shutter
      • Odnos stranica slike:
      • 16:9
    • Lampa
      • Osvetljenje:
      • 2.600 ANSI lumena
      • Tip:
      • Laser
      • Color Light Output:
      • 2.600 ANSI lumena
      • Radni vek (economic režim):
      • 5.000h
      • Radni vek (standardni režim):
      • 3.500h
      • White Light Output:
      • Snaga:
      • 250W
    • Povezivost
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, RS-232C
      • Bežična povezivost:
      • Wireless (opciono)
      • HDMI ulaz:
      • 2
      • USB:
      • 1x USB 2.0 (tip A), 1x USB 2.0 (tip B)
    • Ostalo
      • Napomena:
      • 4K enhancement, Kensington zaštita
      • Dodatne funkcije:
    • Fizičke karakteristike
      • Nivo buke (standardni režim):
      • 31dB
      • Masa:
      • 11.2kg
      • Nivo buke (economic režim):
      • 20dB
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 520mm x 450mm x 193mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
      • Lampa:
      • 36 meseci ili 3.000 radnih sati
    • Naziv artikla:
    • EPSON EH-TW9400 4K projektor
    • Naziv i vrsta robe:
    • Projektori i platna
    • Karakteristike
      • Vertikalno osvežavanje:
      • Laser projector
      • Veličina slike:
      • 50" - 300"
      • Format rezolucije:
      • 4K PRO-UHD
      • Optimalna udaljenost:
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Sočivo:
      • F = 2 - 3
      • Zum:
      • 2.1 optički
      • Kontrast:
      • Nativna rezolucija:
      • 3840 x 2160
      • Sistem projekcije:
      • Odnos stranica slike:
      • 16:9
      • Osvetljenje:
      • Laser
      • Color Light Output:
      • Radni vek (economic režim):
      • White Light Output:
      • Snaga:
      • 250W
    • Povezivost
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, RS-232C
      • Bežična povezivost:
      • Wireless (opciono)
      • HDMI ulaz:
      • 2
      • USB:
    • Ostalo
      • Napomena:
      • Dodatne funkcije:
    • Fizičke karakteristike
      • 31dB
      • Masa:
      • 11.2kg
      • Nivo buke (economic režim):
      • 20dB
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 520mm x 450mm x 193mm