Elektricni prihvatnik EFFEFF E7-R39.8-16V AC/DC BASIC B.C 2968
Šifra: 39248
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Univerzalni - bez određenog pravca otvaranja.
    • Podesivi jezik sa pomeranjem 3 mm.
    • Napon napajanja: 8-16V AC/DC
    • Kompatibilan sa 12V interfon sistemom
    • Univerzalni bez memorije i bloka.
    • NC kontakt (fail secure): ostaje zaključan u odsustvu napona.
    • Uložna ploča od čelika obrađenog cinkom
    Tehnički podaci
    Napon 8-16 V AC/DC8-16 V AC/DC
    DIN smer UniversalUniversal
    Podesiva brava (FF, FaFik®) Da Da
    Mehaničko otključavanje (E) Da Da
    Zaključano na grešku Da Da
    Funkcija držanja otvorenog Da Da
    Otpor protiv provale 3500 N3500 N
    Visina 75 mm75 mm
    Širina 20,5 mm20,5 mm
    Dubina 28 mm28 mm
    Opseg radne temperature -15 °C do +40 °C-15 °C do +40 °C
    Opseg tolerancije radnog napona 8 V *Nicht Ubersetzt: vieas specificirano
    Opseg tolerancije nominalnog radnog napona kako je specificirano
    Opseg tolerancije radnog napona 12 V *Nicht Ubersetzt: vieas specificirano
    Opseg tolerancije radnog napona 16 V *Nicht Ubersetzt: vieas specificirano
    Nazivni otpor 8 V 22 O22 O
    Nominalni otpor 12 V 22 O22 O
    Nazivni otpor 16 V 22 O22 O
    Potrošnja naizmenične struje 8 V 310 mA310 mA
    Potrošnja naizmenične struje 12 V 470 mA470 mA
    Potrošnja naizmenične struje 16 V 620 mA620 mA
    Potrošnja jednosmerne struje (50% preostalo talasanje) 8 V 350 mA350 mA
    Potrošnja jednosmerne struje (50% rezidualnog talasa) 12 V 520 mA520 mA
    Potrošnja jednosmerne struje (50% zaostalih talasa) 16 V 690 mm690 mm
    Potrošnja jednosmerne struje (stabilizovana) 8 V 360 mA360 mA
    Potrošnja jednosmerne struje (stabilizovana) 12 V 550 mA550 mA
    Potrošnja jednosmerne struje (stabilizovana) 16 V 730 mA730 mA
    Maks. brava predopterec´enja AC rad 8 V 60 N60 N
    Maks. brava predopterec´enja AC rad 12 V 150 N150 N
    Maks. brava predopterec´enje AC rad 16 V 150 N150 N
    Maks. zadržati predopterec´enje DC (50% preostalo talasanje) 8 V 80 N80 N
    Maks. predopterec´enje reze DC (50% talasanja) 12 V 50 N50 N
    Maks. predopterec´enje reze DC (50% talasanja) 16 V 50 N50 N
    Maks. predopterec´enje reze DC (stabilizovano) 8 V 50 N50 N
    Maks. predopterec´enje reze DC (stabilizovano) 12 V 10 N10 N
    Maks. predopterec´enje reze DC (stabilizovano) 16 V 10 N10