EG-PWC1200-01 Gembird 12V Auto inverter DC/AC 1200W+USB port
Šifra: 8531
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Izvor napajanja od 230 V u vašem automobilu
    Prakticni USB portovi za punjenje mobilnih uredaja
    Auto inverter snage 1200W sa jednom uticnicom
    Omogucava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmenicnom strujom (max. 1200W), kao što su prenosivi racunari, punjaci mobilnih telefona/kamere, elektricni alati itd.
    Automatska zaštita od pregrevanja, preopterecenja i kratkog spoja
    Punjenje i termostatski kontrolisan ventilator za hladenje obezbeduju stabilno napajanje
    LED indikator statusa
    Ulaz: 10-16 VDC (upaljac za cigarete za automobile)
    Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modifikovani sinusni talas
    Izlazna snaga: 1200W kontinuirana snaga (peak power 2400W)
    Osigurac: 45A x 4kom (spoljni)
    Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
    Kabl: kabl za upaljac, 10 sk.mm, 80 cm
    Preporucena radna temperatura: +0...+40 °C
    Materijal: aluminijum i plastika
    Dimenzije: 210 x 150 x 72 mm
    Neto težina: 2,12 kg
    Mere bezbednosti:
    Upaljac za cigarete u automobilu obicno obezbeduje snagu do 240 W. Povežite invertor direktno sa akumulatorom automobila, vodeci racuna o polaritetu.
    Izvor napajanja od 230 V u vašem automobilu Prakticni USB portovi za punjenje mobilnih uredaja Auto inverter snage 1200W sa jednom uticnicom Omogucava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmenicnom strujom (max. 1200W), kao što su prenosivi racunari, punjaci mobilnih telefona/kamere, elektricni alati itd. Automatska zaštita od pregrevanja, preopterecenja i kratkog spoja Punjenje i termostatski kontrolisan ventilator za hladenje obezbeduju stabilno napajanje LED indikator statusa Ulaz: 10-16 VDC (upaljac za cigarete za automobile) Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modifikovani sinusni talas Izlazna snaga: 1200W kontinuirana snaga (peak power 2400W) Osigurac: 45A x 4kom (spoljni) Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A Kabl: kabl za upaljac, 10 sk.mm, 80 cm Preporucena radna temperatura: +0...+40 °C Materijal: aluminijum i plastika Dimenzije: 210 x 150 x 72 mm Neto težina: 2,12 kg Mere bezbednosti: Upaljac za cigarete u automobilu obicno obezbeduje snagu do 240 W. Povežite invertor direktno sa akumulatorom automobila, vodeci racuna o polaritetu.
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • UPS, elektro zaštita, punjači