EG-PWC-PS1000-01 Gembird 12V Cist sinusni inverter DC/AC 1000W + USB port, 2,7KG
Šifra: 82870
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 18.990,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    PURE SINE POWER
    Izvor napajanja od 230V u vašem automobilu
    Čisti sinusni talas: veca efikasnost nego ranije
    Praktičan USB port za punjenje mobilnih uređaja
    -Auto inverter snage 1000W sa jednom utičnicom sa čistim sinusnim izlazom
    Omogucava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmeničnom strujom (max. 1000W), kao što su prenosivi računari, HiFi ili video oprema, punjači za mobilne telefone/kamere, električni alati itd.
    -LED indikator statusa i zujalica alarma
    Ulaz: 10-16 VDC (direktno akumulator)
    Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-1Hz), čisti sinusni talas, THD < 3%, efikasnost 90%
    Izlazna snaga: 1000W kontinuirana snaga (peak power 2000W)
    Interna izlazna prekostrujna zaštita: 5,7 A
    Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
    Preporučena radna temperatura: +0...+40 °C pri 100% opterec´enja; do 60 °C pri 50% opterec´enja
    Materijal: aluminijum i plastika
    Kabl: 80 cm (10 sk.mm) prstenasti terminali, 100A terminal
    Dimenzije: 310x150x70 mm
    Neto težina: 2,71 kg
    Sistemski zahtevi
    Mere predostrožnosti:
    Povežite inverter direktno sa akumulatorom automobila, vodeci računa o polaritetu
    PURE SINE POWER Izvor napajanja od 230V u vašem automobilu Čisti sinusni talas: veca efikasnost nego ranije Praktičan USB port za punjenje mobilnih uređaja -Auto inverter snage 1000W sa jednom utičnicom sa čistim sinusnim izlazom Omogucava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmeničnom strujom (max. 1000W), kao što su prenosivi računari, HiFi ili video oprema, punjači za mobilne telefone/kamere, električni alati itd. -Integrisana zaštita od preopterecenja, kratkog spoja i obrnutog polariteta, plus ugrađeni ventilator za hlađenje obezbeđuju stabilno napajanje -LED indikator statusa i zujalica alarma Ulaz: 10-16 VDC (direktno akumulator) Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-1Hz), čisti sinusni talas, THD < 3%, efikasnost 90% Izlazna snaga: 1000W kontinuirana snaga (peak power 2000W) Interna izlazna prekostrujna zaštita: 5,7 A Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A Preporučena radna temperatura: +0...+40 °C pri 100% opterec´enja; do 60 °C pri 50% opterec´enja Materijal: aluminijum i plastika Kabl: 80 cm (10 sk.mm) prstenasti terminali, 100A terminal Dimenzije: 310x150x70 mm Neto težina: 2,71 kg Sistemski zahtevi Mere predostrožnosti: Povežite inverter direktno sa akumulatorom automobila, vodeci računa o polaritetu
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Ostale računarske periferije, kablovi, adapteri