Dell OptiPlex 7020 MT i5-1250016GB DDR5M.2 512GBDVDRW180W K+M 3Y PS
Šifra: 108428
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Procesor / Čipset
    Klasa procesora
    Intel Core i5
    Model
    i5-12500
    Broj jezgara procesora
    6
    Broj logičkih jezgara (niti)
    12
    Radni takt procesora
    3.0 GHz (4.6 GHz)
    Ostalo
    18MB Intel Smart Cache
    Čipset
    Intel Q670
    Memorija (RAM)
    Memorija (RAM)
    16GB
    Tip memorije
    DDR5
    Radni takt memorije
    4.800MHz
    Broj slotova
    2
    Popunjeni slotovi
    2
    Maksimalno podržano
    64GB
    Napomena
    UDIMM
    Grafika
    Grafika
    Intel
    Grafički procesor
    UHD Graphics 770
    Tip memorije
    Deljena
    Skladištenje podataka
    SSD
    512GB
    SSD interfejs
    M.2 NVMe
    Disk slotovi
    1x M.2 NVMe, 1x 3.5 inča HDD
    Interfejs raspooživih slotova
    1x 3.5 inča HDD
    Optički uređaj
    DVD±RW
    Mreža
    Žična mreža (LAN)
    10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
    Priključci
    Ukupno USB priključaka
    8
    Audio izlaz
    1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
    Video izlazi
    1x HDMI 1.4b, 1x DisplayPort 1.4a
    Napomena
    Slotovi
    PCI Express x16
    1x PCIe Gen 3 (full height)
    PCI Express x1 slot
    2x PCIe Gen 3 (full height)
    Audio
    Ostalo
    ALC3204-CG
    Kućište / Napajanje
    Model kućišta
    Dell Mini Tower
    Snaga napajanja
    180W
    Softver
    Operativni sistem
    Ubuntu
    Periferni uređaji
    Tastatura
    Dell Multimedia KB216 USB US crna
    Miš
    Dell MS116 Optical Scroll USB crni
    Fizičke karakteristike
    Dimenzije
    324.3mm x 292.2mm x 154mm