DDR4 8GB SO-DIMM 3200MHz, Non-ECC Unbuffered, CL22 1.2V, 260-pin 1Rx16 ( KVR32S22S6/8 )
Šifra: 16907
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Vrsta:
      • SO-DIMM
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Broj pinova:
      • 260
    • Naziv artikla:
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Vrsta:
      • SO-DIMM
      • Voltaža:
      • 1.2V