DDR4 32GB 3200MHz, Non-ECC UDIMM, CL22 1.2V, 288-Pin 2Rx8 ( KVR32N22D8/32 )
Šifra: 3260
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 32 GB
  • Vrsta:
  • DIMM
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Tip memorije:
    • DDR4
    • Latencija:
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Napomena:
    • Dual Rank
    • Broj pinova:
    • 288
    • Kapacitet:
    • 32GB
  • Naziv artikla:
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Napomena:
    • Dual Rank
    • Broj pinova:
    • 288
    • Voltaža:
    • 1.2V