DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz [FURY BEAST], Non-ECC UDIMM, CL16 1.35V, 288-Pin 2Rx8, Memory Kit, w/Heatsink ( KF432C16BB1K2/32 )
Šifra: 44492
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 24.150,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Karakteristike
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Broj modula u pakovanju:
      • 2
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Kapacitet:
      • 32GB
      • Serija:
      • Fury Beast
      • Latencija:
      • Vrsta:
      • DIMM
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V