DDR4 16GB SO-DIMM 3200MHz, Non-ECC Unbuffered, CL22 1.2V, 260-pin 2Rx8 ( KVR32S22D8/16 )
Šifra: 3307
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 16 GB
  • Vrsta:
  • SO-DIMM
    • Kapacitet:
    • 16GB
    • Broj pinova:
    • 260
    • Vrsta:
    • SO-DIMM
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
  • Naziv artikla:
    • Broj pinova:
    • 260
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz