DDR3 8GB 1600MHz, Non-ECC UDIMM, CL11 1.5V, 240-Pin 2Rx8 ( KVR16N11/8 )
Šifra: 18338
      • Voltaža:
      • 1.5V
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 1.600MHz
      • Broj pinova:
      • 240
    • Naziv artikla:
      • Voltaža:
      • 1.5V
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 1.600MHz